• Slevy na email

  Zaregistrujte se ještě dnes
  a užívejte si až o 90% levněji!

  Váš email
  Vaše město

Nabitý 3denní RELAXAČNÍ BALÍČEK pro 2 osoby v pivních lázních Poděbrady + ubytování se snídaní ve stylovém penzionu Flídr

40%

Sleva již vypršela. 4499 Kč

Ušetříte 3051 Kč Původní cena 7550 Kč

Čas do konceKoupenoSleva
2 × 40%
Sleva již vypršela.

Lázeňský balíček pro 2 osoby zahrnuje:

1. 2 noci včetně snídaně ve stylových pokojích krásného penzionu Flídr.
2. Speciální pivní koupel  – popíjení kvasnicového piva během koupele, relaxační masáž, odpočinek na lůžku.
3. Speciální čokoládová koupel, láhev sektu, 15min. relaxační masáž čokoládovým olejem, mlsání z čokoládové fontány s ovocem
4. Ochutnávka belgické čokolády, parafínový zábal na ruce, zábal na ruce s kokosovým máslem a 30% sleva na čokoládovou nebo vanilkovou masáž těla.

Podrobnosti o slevě

Kvalitním odpočinkem a únikem od každodenního pracovního shonu určitě nepohrdnete. Využijte dnešní nabídku a zakoupením kuponu si dopřejte pořádnou dávku hýčkání.

Čekají vás totiž 3 úžasné dny, během kterých budete hýčkat své tělo a mysl v pivních lázních Poděbrady. Ubytováni budete v příjemných pokojích krásného penzionu Flídr.

Lázeňský balíček zahrnuje:

 1. 2 noci pro 2 osoby včetně snídaně ve stylových pokojích krásného penzionu Flídr.
 2. 1× speciální pivní koupel pro 2 osoby – popíjení kvasnicového piva během koupele, relaxační masáž, odpočinek na lůžku.
 3. 1× speciální čokoládová koupel pro 2 osoby, láhev sektu, 15min. relaxační masáž čokoládovým olejem, mlsání z čokoládové fontány s ovocem
 4. 1× pozornost – belgická pralinka nebo belgická čokoládka, parafínový zábal na ruce pro 2 osoby, zábal na ruce s kokosovým máslem a 30% sleva na čokoládovou nebo vanilkovou masáž těla.
Tomuhle se říká ráj – a přímo pro vás dva! • Pivní koupel v dřevěné kádi je nezapomenutelným zážitkem. Koupel má výborný účinek na regeneraci kůže, vlasů, nervového systému, odstranění bolestí kloubů a detoxikuje organismus. Atmosféru doplňuje i popíjení kvasnicového piva během koupele.
 • Pak už se pomalu přesouváme k druhému hříchu, tentokrát ale hřešit můžete. Čeká na vás speciální čokoládová koupel, která vyvolá pocit blaženosti, klidu a ztišení.
 • Po koupeli se budete cítit plni energie a dobré nálady. Během blahodárné koupele si navíc vychutnáte šálek horké belgické čokolády. V čokoládovém opojení pokračujeme. Mlsejte z čokoládové fontány.
 • Tím ale hýčkání rozhodně nekončí. Krášlit budeme i vaše ruce, čeká je zábal na ruce s kokosovým máslem a parafinový zábal na ruce.

Lázně Poděbrady

Lázně Poděbrady jsou jedny z největších českých lázní, kam se nemusíte vypravit jen kvůli zdravotním problémům. Nabízejí vám i řadu relaxačních a wellness procedur. Nesmíte vynechat ani lázeňskou kolonádu.
 
A pokud zatoužíte poznat z Poděbrad ještě více, vydejte se k poděbradskému zámku, květinovým hodinám, hydroelekterárně se zdymadlem. Vše určitě stojí za zhlédnutí.
 


Kupón jde uplatnit

Od 16.8.2012 do 30.9.2012

Podmínky

 1. Počet kuponů není na osobu omezen.
 2. Pobyt si rezervujte na tel. čísle 603 754 139.

Limitováno počtem 50 objednávek
Uživatel může zakoupit max. 1 ks

Mapa

Adresa

Pivní lázně Poděbrady

Nám. T. G. M. 1412, 
290 01 Poděbrady
Tel.: +420 603 754 139 
E-mail: cernapet@seznam.cz
Web: www.pivnilaznepodebrady.cz